top

Parteks Kağıt

Parteks Kağıt Sanayi ilk olarak 1996 yılı içerisinde 30.000 ton/yıl kapasiteli kağıt makinesi ile üretime başlamıştır. Fabrikamız, 20.000 m2’si kapalı olmak üzere 31.500 m2 alan üzerine kurulmuştur.

Oluklu karton kutu fabrikamız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde, kağıt fabrikamıza entegre olarak 20.000 m2 açık alan ve 15.000 m2 kapalı alan olarak kurulmuştur. Bu tesis en modern koşullarda günlük 100 ton oluklu mukavva kutu üretimi yapmaktadır. Hijyenik üretim ortamı ile tüm sektörlere istenilen standartlarda hizmet verebilmektedir.

Tesisimizde kullanılan proses kontrol sistemi ile üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılmaktadır.

Firmamız oluklu karton kutu sektöründeki en son teknoloji makine parkuru ile zamanında teslimat, kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisi ile çalışmaktadır.

Parteks Kağıt Sanayi %100 selüloz ve geri dönüşümlü temizlik kağıdı üretimine 2007 yılında başlamıştır. Toplam 30.000 m2 üzerine kurulu temizlik kağıdı tesisiyle Türkiye'nin önde gelen üreticileri arasında yer almaktadır. Tam entegre üretim gerçekleştiren şirket ev içi ve ev dışı temizlik kağıdı üretmektedir.. Aylık 1.500 tonluk kapasiteye sahip yüksek teknolojili makina parkında entegre üretimden gelen gücünü kullanan Parteks çözüm ortaklarına makul fiyatlı, yüksek kaliteli ve çevre dostu ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir. Hem yarı mamül hem de mamul üretimi yapan şirket çözüm ortaklarının her türlü ihtiyacına cevap verebilecek ürün portföyüne sahiptir. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesiyle distribütörlerinin piyasada rakiplerinden hep bir adım önde olmasını sağlar. Türkiye piyasasının yanı sıra Dünya'nın birçok ülkesine ihracat gerçekleştiren şirket sahip olduğu ISO 9001 ve TSE belgeleriyle kalitesini tescillemiştir.

HABERLER

22 Nisan 2009

26 - 29 Nisan Tarihleri Arasında ISSA INTERCLEAN AMSTERDAM Fuarındayız

Devamı

Mayıs 2009

Parteks web sitesi parteks.com.tr yenilenen arayüzüyle yayına başladı

Devamı

Quote

Fuarlar

26 - 29 Nisan Tarihleri Arasında ISSA INTERCLEAN AMSTERDAM Fuarındayızbottom