Duyurular
duyuru & haber
Parteks
Parteks Temizlik Kağıdı İmalat ve Toptan Satış

1996 yılında kurulan Parteks Kağıt Sanayi. tek bir tesiste entegre olarak temizlik kağıdı ve oluklu mukavva kutu üretimi yapmaktadır. 50.000 m2'si kapalı olmak üzere 120.000 m2 alan üzerine kurulmuştur.Toplam 55.000 m2 üzerine kurulu temizlik kağıdı tesisiyle Türkiye'nin önde gelen üreticileri arasında yer almaktadır. Tam entegre üretim gerçekleştiren şirketimiz ham madde temizlik kağıdı bobin üretiminin yanı sıra bitmiş ürün olarak ev içi ve ev dışı temizlik kağıtları da üretmektedir. Aylık 4000 tonluk kapasiteye sahip yüksek teknoloji makine parkında entegre üretimden gelen gücünü kullanan şirketimiz çözüm ortaklarına makul fiyat, yüksek kalite ve çevre dostu ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir. Sahip olduğu geniş ürün yelpazesi ile distribütörlerinin piyasada rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlar.Türkiye piyasasının yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ihracat gerçekleştiren Parteks, sahip olduğu ISO 9001, TSE ve Gıdayla Temas Edebilir belgeleriyle kalitesini tescillemiştir.

Oluklu Mukavva Koli Fabrikamız, Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kağıt fabrikamıza entegre olarak 40.000 m2 açık alan ve 25.000 m2 kapalı alan olarak kurulmuştur. Bu tesis en modern koşullarda aylık 8000 ton oluklu mukavva koli üretimi yapmaktadır. Hijyenik üretim ortamı ile tüm sektörler istenilen standartlarda hizmet verebilmektedir. Tesisimizde kullanılan proses kontrol sistemi ile üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılmaktadır. firmamız oluklu karton kutu sektöründeki en son teknoloji makine parkuru ile zamanında teslimat, kaliteli ürün ve uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadır.

Parteks Tuvalet kağıdı, peçete, havlu, mendil, z katlama, dispenser, selüloz, bobin, koli, oluklu mukkavva vb ürünlerini sunduğu hizmet bölgesi kapsamındaki iller;

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce, Manchester, London, Liverpool, Dublin, Belfast, Barcelona, Amsterdam, Brugge, Baku, Tblisi, Athens, Thessaloniki, Munich, Hamburg, Düsseldorf, Paris, Bagdad, Erbil, Kerkük, Musul, Aleppo, Lima, Kiev, Moscow, Tel Aviv, Gazze, Haifa, Beirut, Amman, Aqabah, Jeddah, Dubai, Tehran, Tabriz, New York, Tripoli, Rabat, Abuja, Nairobi, Asgabat, Tashkent, Sofia, Bucuresti, Sarajevo, Budapest, Vienna, Copenhagen, Cairo, Algiers, Dakar, Libreville, Monrovia, Nouakchott, Aschchabad, Riyad, Biskek, Glasgow, Cape Town, Durban, Dar Es Salaam, Khartum.