Kurumsal
hakkımızda

1996 yılında kurulan Parteks Kağıt Endüstrisi Anonim Şirketi entegre olarak 100.000m2 si kapalı olmak üzere 250.000m2 alan üzerine kurulmuştur. Yüksek teknolojiye sahip, yeni ve donanımlı makine parkurlarıyla kurulu işletmemiz, ana hatları ile aşağıdaki bölümlerden oluşmaktadır.

Oluklu Mukavva Koli Fabrikamız

En modern koşullarda aylık 8.000 ton üretim  kapasitesine sahiptir. 2.500mm eninde 350 m/dk çalışma süratine sahip tam donanımlı oluklu hattı ile yüksek kaliteli levha ve oluklu mukavva kutu üretimi yapmaktadır.

Temizlik Kağıdı Fabrikamız

Tam entegre üretim gerçekleştiren şirketimiz hammadde temizlik kağıdı bobin üretiminin yanı sıra bitmiş ürün olarak ev içi ve ev dışı temizlik kağıtları da üretmektedir.

Kağıt ürünlerimiz

KM1, KM2 makineleri ile %100 geri dönüşümden Fluting, Testliner, İmitasyon Kraft üretimi yapılmaktadır. KM3 makinesi ile %100 selülozdan temizlik kağıtları üretimi yapılmaktadır.

Şirketimiz çözüm ortaklarına makul fiyatlı, yüksek kaliteli ve çevre dostu ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Dünyanın 50’den fazla ülkesine ihracat gerçekleştiren Parteks Kağıt Endüstrisi A.Ş. sahip olduğu ISO 9001, ISO 22000, TSE, FSC ve Gıdayla Temas Edebilir belgeleriyle kalitesini tescillemiştir.